4. zápasy predkola play off I. hokejovej ligy

04.03.2008 Celý región

HC 46 Bardejov - HK Lietajúce kone Prešov 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Góly: 48. Pendrák (Ilavský, Barna) - 10. Vávra (Chovan), 34. Suja (Zajíček, Hurtaj) v pres. , 51. Suja (Čintala)
Vylúčenia: 6:5 na 2 min
Presilovky: 0:1
Rozhodovali: Halecký - Szabó, Kalina
divákov: 2100

Na striedačke Prešova chýbal tréner Ľubomír Boháčik a tak ich viedol Jaroslav Hrabčák. Domáci hrali so zabezpečnou obranou a spoliehali sa na brejky. Prešov hral nátlakovo. Bol dôraznejší pred bránkou a získal vedenie. V druhej tretine prvý vylúčený hráč išiel na lavičku až v 28. minúte a Suja spomedzi kruhov prestrelil brankára Milého druhýkrát. Domáci išli na doraz a Pendrák strelou od modrej znížil a vyrovnanie viselo na vlásku. No brankár Prešova Pec sa vyznamenal. Hostia prežili tlak aj so šťastím a využili nepozornosť domácich a Suja pridal svoj druhý gól.

MŠHK Prievidza - HK 95 Považská Bystrica 6:5 (0:1, 4:1, 2:3)
Góly: 22. Molnár (Štefanech, Dušička), 25. Štefanech (Jaško), 35. Holúbek (Mihok), 37. Žila (Štefík), 47. Štajnoch (Molnár, Štefanech) v pres. , 60. Dušička (Štefanech) - 11. Slávik (Stráňovský, Filo), 28. Filo (Tománek, Konečný) v pres. 5:3, 44. Filo (Stráňovský, Slávik), 48. Konečný (Tamaši), 59. Konečný (Varhaník)
Vylúčenia: 5:5 na 2 min. , navyše Filo 10 NESPH.
Presilovky: 1:1
Rozhodovali: Lokšík - Bunda, Bárdi
divákov: 852

ŠHK 37 PATRÍCIA Piešťany - HK Trebišov 4:3 (1:1, 1:0, 1:2, 1:0)
Góly: 16. Hollý (Klučár, Peško), 22. Galko (Hollý), 50. Románek (Peško, Hollý), 61. Rybárik (Kolník) - 15. Králik (Hinďoš), 47. Leitner (Králik), 54. Leitner (Králik) v pres.
Vylúčenia: 6:4 na 2 min. , navyše Kubo 10 NESPH.
Rozhodovali: Grečko - Orolin, Jankovič